درباره همانند ساز بافت

درباره ما

شرکت همانندساز بافت کیش در سال 1383 تأسیس شده؛ سالانه فعالیت خود را بر اساس علوم و دانش روز طراحی و به روزرسانی می نماید. هدف اصلی در شرکت همانندساز بافت کیش تولید محصولات با بهترین ویژگی های کیفی می باشد به طوری که طولانی ترین و مناسب ترین کارایی را برای بیماران فراهم سازد.محصولات این شرکت در 4 گروه قلبی عروقی، تاندون ، استخوانی و پوششی با رعایت استانداردهای جهانی از جمله EDQM و EuroGTP تولید می شوند. فرآیند تولید این محصولات در جزیره کیش انجام می گیرد. در زمینی به مساحت 10 هزار متر مربع ، با 1800 متر مربع کلین روم های کلاس 10 تا10 هزار .دریافت گواهینامه های FDA QSR 21 CFR820, ISO13485, ISO 9001, ISO14001 ISO45001, از شرکت BSI و بعد از آن IMQ ایتالیا و همچنین دریافت مجوزهای تولید و صادرات از اداره کل تجهیزات پزشکی ایران، در جهت تأیید کیفیت محصولات این شرکت انجام گردیده است. شرکت همانندساز بافت کیش از هرگونه ایده و پیشنهاد سازنده در جهت تولید محصولات بیولوژیک با روش مهندسی بافت که بتواند به درمان بهتر و سریعتر بیماری کمک کند استقبال می نماید.
پروسه ی تولید این محصولات در جزیره کیش انجام می گیرد. در زمینی به مساحت 10 هزار متر مربع، با 1800 متر مربع کلین روم های کلاس 10 تا10 هزار. محصولات این شرکت در 4 گروه قلبی عروقی، تاندون، استخوانی و پوششی با رعایت استانداردهای جهانی تولید می شوند.

محصولات همانند ساز بافت

محصولات این مجموعه در گروه های دانشگاهی مختلف در داخل و خارج از کشور مورد بررسی فنی و تجزیه و تحلیل کیفی قرار گرفته و با برندهای بسیار معتبر دنیا مورد مقایسه قرار گرفته اند . کارایی و کیفیت این محصولات در سمینارها و کنفرانس های متعددی مطرح شده که حاصل این بررسی ها انتشار نزدیک به ۹۰ مقاله ISI در ژورنالهای معتبر داخلی و خارجی می باشد . واحد تحقیق و توسعه این مجموعه بعنوان یک واحد پیشرو ٬ حرکت در مرز دانش و نوآوری و خلاقیت در عرصه مهندسی بافت را رسالت خود می داند. همانند ساز بافت کیش در مجتمع تولید خود همواره پذیرای شخصیت های علمی و دانشگاهی داخلی و خارجی بوده و مورد بازدید رؤسای محترم جمهوری اسلامی در طی دوره های مختلف و نیز تعداد قابل توجهی از مسؤولین کشوری قرار گرفته است که توانمندی بیوتکنولوژیک این شرکت دانش بنیان را تایید نموده اند.

کلیه حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به همانند ساز بافت کیش میباشد.
[ طراحی وب سایت و سئو | امپریال برند ]
Developer & Designer | Hossein Donyadideh